Słuchawki Bluetooth do iPhone’a 7 na pierwszym zdjęciu?

Tomek Czech   29 sierpnia 2016

slbt001

W sieci pojawiły się wczoraj zdjęcia mające przedstawiać słuchawki Bluetooth, które znajdą się w pudełku z iPhonem 7. Oczywiście nie sposób zweryfikować autentyczności zdjęć, ale nawet jeśli są one fałszywe (trzeba przyznać, że wyglądają dość tandetnie), to mogą być ważną wskazówką: skoro ktoś tworzy podróbki bezprzewodowych słuchawek i dołącza je do podróbki nowego iPhone’a, to może mieć wiarygodne informacje, że iPhone 7 rzeczywiście będzie sprzedawany z takimi słuchawkami.

berrolia

Nie jestem przekonany, że tak będzie, ale moim zdaniem są na to duże szanse. Argumenty podawałem niedawno w artykule Czy Apple dołączy słuchawki Bluetooth do iPhone’a 7?: firma z Cupertino prawdopodobnie będzie chciała nas przekonać do całkowitej rezygnacji z kabli, a nie wmówić nam, że jeden port (Lightning) jest lepszy od innego (minijack) oraz uniknie problemu z jednoczesnym ładowaniem telefonu i słuchaniem muzyki. W dodatku słuchawki Bluetooth są coraz tańsze, więc nie ucierpiałyby wysokie marże Apple.

wiarygodnego źródła wiemy też, że Apple od dawna pracuje nad nowymi, innowacyjnymi słuchawkami Bluetooth. Według chińskiej strony Anzhou, bezprzewodowe słuchawki mają być dołączone do pudełka z nowym iPhonem.

Również Forbes pisał o tym, że firma z Cupertino próbuje stworzyć energooszczędny moduł Bluetooth, w który wyposaży swoje nowe douszne słuchawki bezprzewodowe, które mogłyby pojawić się na rynku już we wrześniu, razem z premierą iPhone’a 7. Nie wiadomo tylko, czy znajdą się one w pudełku z nowym telefonem. Według Marka Gurmana z Bloomberga, nowe, zaawansowane technicznie słuchawki Bluetooth mają być sprzedawane oddzielnie.

Wcześniej w sieci pojawiały się zdjęcia słuchawek z końcówką Lightning oraz przejściówki minijack-Lightning (dodanie takiego adaptera miałoby sens również wtedy, kiedy w pudełku z iPhonem 7 znalazłyby się słuchawki Bluetooth – pozwoliłoby to użytkownikom na podłączenie do iPhone’a swoich dotychczasowych słuchawek z minijackiem).

O tym, jakie słuchawki zostaną dołączone do pudełka z iPhonem 7 przekonamy się podczas premiery nowego telefonu, która prawdopodobnie odbędzie się 7 września.

Sprawdź wszystko, co do tej pory wiemy o iPhonie 7.

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: @the_malignant

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: