Bloomberg: premiera iPhone’a 7 odbędzie się prawdopodobnie 7 września

Tomek Czech   10 sierpnia 2016

fv_iphone_7_render_top2

Według informatorów Marka Gurmana piszącego dla Bloomberga, kolejny event Apple zaplanowany jest na środę, 7 września. To wtedy firma z Cupertino najprawdopodobniej zaprezentuje iPhone’a 7.

berrolia

Informacje Gurmana pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami Evana Blassa, który twierdził, że event odbędzie się w tygodniu pomiędzy 5 a 9 września. Preordery mają według niego ruszyć w piątek, 9 września, a nowy iPhone ma trafić do sprzedaży tydzień później – 16 września.

Oczywiście na razie nie ma żadnych informacji na temat daty polskiej premiery iPhone’a 7. W ubiegłym roku iPhone 6s debiutował u nas 9 października, czyli dwa tygodnie po premierze światowej. Jeśli tym razem nowy iPhone pojawi się nad Wisłą 14 dni po debiucie w pierwszej grupie państw, to będzie do kupienia już 30 września.

Według informacji Bloomberga, na konferencji 7 września Apple nie zaprezentuje nowego MacBooka Pro. Jego premiera ma się odbyć w późniejszym terminie (ale jeszcze przed końcem 2016 r.).

Wszystko, co do tej pory “wiemy” na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Bloomberg

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: