Apple zaprezentuje jutro słuchawki AirPods z własnym modułem bezprzewodowym – raport

Tomek Czech   6 września 2016

airpods-iphone-7-renders

Jedną z najciekawszych kwestii dotyczących premiery iPhone’a 7 stała się sprawa słuchawek, które znajdą się w pudełku z nowym telefonem bez minijacka. Niezawodny analityk Ming-Chi Kuo rozwiał dzisiaj wiele wątpliwości dotyczących tej sprawy: według niego, Apple zaprezentuje jutro co najmniej dwa modele słuchawek bezprzewodowych, ale będą one sprzedawane osobno, a do nowego iPhone’a dołączone zostaną prawdopodobnie słuchawki Lightning (oraz być może adapter Lightning -> minijack).

berrolia

Kuo twierdzi, że – zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Forbesa – Apple opracowało własny, energooszczędny moduł komunikacji bezprzewodowej podobny do Bluetooth, w który zostaną wyposażone nowe słuchawki AirPods, których premiera może się odbyć już na jutrzejszej konferencji. Będą to słuchawki skierowane do “wymagającego użytkownika” (czytaj: “drogie”; Kuo nie podał żadnych szczegółów odnośnie ceny).

Oprócz tego, Apple zaprezentuje nowe bezprzewodowe słuchawki Beats, skierowane do “średnio-wymagającego użytkownika”. One również sprzedawane będą osobno.

Nowy moduł komunikacji bezprzewodowej (opracowany przez Apple wspólnie z TSMC) ma zapewnić lepszą jakość dźwięku niż standardowy moduł Bluetooth.

Sprawdź: WSZYSTKO, co do tej pory wiadomo o iPhonie 7.

Premiera iPhone’a 7 odbędzie się już jutro. Start o godzinie 19:00 czasu polskiego. Na ThinkApple będziemy na bieżąco relacjonować konferencję. Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji o nowościach od Apple.

Posłuchaj też naszego podcastu, w którym Mateusz (@add_mean) i ja (@finicestfini) rozmawiamy o tym, czego spodziewajmy się po konferencji Apple.

Więcej o słuchawkach do iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: AppleInsider

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: