Nowe słuchawki Beats zadebiutują na konferencji Apple 7 września – przeciek

Tomek Czech   2 września 2016

beats-ip7

Przed premierą iPhone’a 7 dużo mówi się o słuchawkach, które znajdą się w pudełku z nowym telefonem – mogą to być przewodowe EarPodsy z końcówką Lightning lub bezprzewodowe AirPodsy. Wygląda na to, że 7 września zadebiutują też nowe modele słuchawek Beats by Dre.

berrolia

Mimo, że Apple przejęło Beats już ponad dwa lata temu, była firma Jimmy’ego Iovine’a i Dr. Dre dalej posiada swój własny dział marketingu, który prowadzi niezależną od Apple komunikację. Francuskiej stronie iGen udało się dotrzeć do maila, którego ten dział rozesłał do prasy: znalazła się w nim informacja, że 7 września, podczas konferencji Apple, zostanie zaprezentowanych “kilka nowych produktów Beats by Dre”.

Strona iGen zamieściła screenshot emaila, ale potem go usunęła na prośbę działu komunikacji Beats.

Nie wiadomo, czy mail został wysłany pomyłkowo, czy tylko przez przypadek znalazły się w nim informacje o nieogłoszonych jeszcze produktach.

Oczywiście pod marką Beats sprzedawane są również głośniki, ale biorąc pod uwagę całe zamieszanie z usunięciem gniazda minijack z nowego iPhone’a, należy się raczej spodziewać nowych słuchawek Lightning oraz Bluetooth.

Tym bardziej, że z dokumentów Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, które wyciekły kilka dni temu wynika, że Apple otrzymało właśnie certyfikat dopuszczający do sprzedaży m.in. “słuchawki bezprzewodowe marki Beats”.

Wszystkiego dowiemy się już 7 września. Na ThinkApple będziemy na bieżąco relacjonować konferencję. Podłącz się do nas na Twitterze lubFacebooku żeby nie przegapić żadnych informacji o nowościach od Apple.

Więcej o słuchawkach do iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: iGen, za iDownloadBlog

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: