Apple da nam wybór: słuchawki Lightning albo bezprzewodowe AirPods?

Tomek Czech   1 września 2016

airpods-ip7-ai

Albo ktoś się dobrze bawił podrabiając pudełko iPhone’a 7, albo do nowego iPhone’a rzeczywiście dodane będą bezprzewodowe słuchawki AirPods. Wczorajsze zdjęcie ulotki informacyjnej wskazywało, że w pudełku z iPhonem 7 znajdziemy słuchawki Lightning i adapter Lightning -> minijack, dzisiejsze zdjęcie sugeruje tymczasem, że w pudełku znajdą się słuchawki AirPods, i że nie będzie dołączona żadna przejściówka.

berrolia

Jeśli oba zdjęcia są prawdziwe, oznaczałoby to, że Apple da nam możliwość wyboru: iPhone 7 ze słuchawkami EarPods z końcówką Lightning lub – za odpowiednią dopłatą – nowy iPhone z bezprzewodowymi słuchawkami AirPods.

Bardzo chcielibyśmy wierzyć choćby w to, że będziemy mieć opcję zakupu iPhone’a 7 ze słuchawkami Bluetooth (za rozsądną dopłatą), ale takie ulotki i pudełka są bardzo łatwe do podrobienia, więc podejdźmy do tych rewelacji z odpowiednią rezerwą.

Wszystkiego dowiemy się już 7 września. Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować konferencję. Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji.

Więcej o słuchawkach do iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Apple Insider

Wielka promocja LEGO na Amazon.pl!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: