iPhone 7 (Plus): 256 GB, słuchawki Lightning, adapter minijack w pudełku?

Tomek Czech   31 sierpnia 2016

Etiquette-iPhone-7-Plus_2

Steve Hemmerstoffer (@OnLeakstwierdzi, że nigdy nie udostępnia niesprawdzonych informacji. Zobaczymy, jak będzie tym razem: właśnie opublikował on zdjęcie ulotki (bardzo łatwej do podrobienia….) informującej o zawartości pudełka z iPhonem 7 Plus. Dowiadujemy się z niej, że w pakiecie z nowym telefonem dostaniemy słuchawki EarPods z końcówką Lightning oraz adapter Lightning -> minijack. Telefon dostępny ma być też wersja 256 GB.

berrolia

O ile nie mamy już wątpliwości, że iPhone 7 nie będzie posiadał gniazda minijack, o tyle nie ma jasności w kwestii słuchawek, które znajdą się w pudełku z nowym smartfonem: widzieliśmy już zdjęcia słuchawek Lightning i przejściówek Lightning -> minijack, ale w ostatnim czasie coraz bardziej prawdopodobna stawała się opcja dołączenia słuchawek Bluetooth – wczoraj potwierdziło się istnienie słuchawek AirPods (pojawiły się nawet ich pierwsze zdjęcia, ale raczej były sfałszowane).

Wiele razy słyszeliśmy też, że iPhone 7 będzie dostępny w wersji 256 GB. Podstawowa wersja 16 GB ma zostać zastąpiona modelem 32 GB. Nie wiadomo tylko, czy opcją środkową będą 64 czy 128 GB.

Wszystkiego dowiemy się już 7 września. Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować konferencję. Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji.

Aktualizacja: pojawiła się też ulotka informacyjna dotycząca 4,7-calowego modelu iPhone’a 7 w wersji 32 GB:

iphone7-insert

Więcej o słuchawkach do iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: NowhereElse

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: