Gdzie jutro kupić iPhone’a 7 i Apple Watch Series 1/2/Nike+

Tomek Czech   22 września 2016

iphone-7-sprzedaz-polska

Już jutro rusza w Polsce oficjalna sprzedaż iPhone’a 7 oraz Apple Watch Series 1/2 i Apple Watch Nike+. Nowy sprzęt będzie można kupić zarówno bezpośrednio od Apple, jak i u dystrybutorów, a telefon oczywiście również w sieciach komórkowych.

Z wielu źródeł słyszeliśmy, że dostępność – zarówno iPhone’ów, jak i zegarków, będzie bardzo ograniczona. Trudno będzie dostać przede wszystkim obydwa modele iPhone’a 7 w kolorze onyksu (jet black) oraz iPhone’a 7 Plus w kolorze czarnym.

berrolia

Przygotowaliśmy listę miejsc, w których od jutra będzie można kupować nowe telefony i zegarki. W wielu salonach sprzedaż zaczyna się zaraz po północy (w nocy z czwartku na piątek).

Apple Online Store

Na apple.com/pl sprzedaż ruszy w piątek, prawdopodobnie około godziny 9:00.

To właśnie w internetowym sklepie Apple dostępność nowych produktów powinna być największa.

Tylko tutaj już jutro będzie można zamówić Apple Watch Nike+, który dostępny będzie jednak dopiero pod koniec października.

iSpot

iSpot zaprasza na na nocne spotkania w Warszawie i Wrocławiu. Start minutę po północy w nocy z czwartku na piątek. W obu salonach mają być dostępne zarówno nowe iPhone’y, jak i nowe zegarki.

W warszawskim salonie iSpot Arkadia dla gości dodatkowo przygotowano konkurs, w którym do wygrania będą głośniki Harman Kardon. Będzie też selfie challenge, muzyka na żywo oraz “one more thing…” (szczegóły wydarzenia).

We Wrocławiu odbędzie się otwarcie odnowionego salonu iSpot Galeria Dominikańska. Będzie można dołączyć do iSpot Business Tech-Club Wrocław, wygrać BMWi8 na iSpot Europe Tour, Mini na weekend lub iPhone’a SE, wziąć udział w warsztatach i kupić MacBooka ze zniżką 10% (szczegóły wydarzenia).

Od piątku oficjalnie rusza sprzedaż iPhone’a 7 w salonach iSpot w całej Polsce.

Cortland

Sprzedaż nowego telefonu rusza też w piątek w salonach Cortland.

Nocna premiera iPhone’a 7 odbędzie się w poznańskim salonie Cortland Galeria Malta, start już dzisiaj o godzinie 23:00. Będzie strefa chillout, a także konkurs, w którym będzie można wygrać jazdę sportowym PORSCHE 911 w kolorze Jet Black po Torze Poznań.

Jeśli zaś chodzi o najważniejsze:

W czasie trwania wydarzenia możliwy będzie nie tylko odbiór zamówień przedpremierowych, ale także zakup iPhone’a 7 bez wcześniejszej rezerwacji. Sprzedaż rozpocznie się o północy, jednak liczba dostępnych egzemplarzy jest ograniczona, dlatego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie.

iDream

Od kilku dni iDream prowadzi przedsprzedaż iPhone’a 7. Zamówienia będą realizowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Na razie nie wiadomo, czy jakiekolwiek egzemplarze nowego telefonu pojawią się jutro w salonach.

iDream nie poinformował jeszcze, kiedy zacznie sprzedawać nowe Apple Watche.

Media Markt i Saturn

Nowy sprzęt Apple trafi też oczywiście do obu sieci największych sklepów RTV/AGD w Polsce. Zarówno Saturn, jak i Media Markt organizują nocną premierę iPhone’a 7.

Dokładnie minutę po północy sprzedaż nowego telefonu rozpocznie się w warszawskim Media Markt, zlokalizowanym w CH Okęcie przy Al. Krakowskiej 61.

Nocna premiera iPhone’a 7 w Saturnie odbędzie się w dwóch salonach:

  • Warszawa – Saturn CH Arkadia, ul. Jana Pawła 10;
  • Kraków – Saturn Galeria Krakowska, ul. Pawia 5.

Od jutra iPhone’a 7 będzie można też kupić m.in. w X-KOM, RTV EURO AGD, Redcoon czy Media Ekspert, które też prowadzą już przedsprzedaż.

T-Mobile

Nocna premiera iPhone’a 7 odbędzie się w nocy z 22/23 września w salonie T-Mobile Polska w CH Arkadia w Warszawie. Dokładnie od północy przez 3 godziny będzie można kupić nowy telefon w specjalnej ofercie.

Wszyscy klienci będą mogli otrzymać rabat do ceny telefonu, nawet do wysokości 400 zł. Klienci wybierający nowy numer, przenoszący go z innej sieci lub migrujący swój numer prepaidowy, mogą dodatkowo wybrać ofertę T3 w której przez pierwsze pół roku będzie wynosił 1 zł, a po tym czasie 179,95. Wyjściowa cena telefonu to 789 zł (po maksymalnej zniżce – 589 zł). Całkowity koszt umowy w tym wariancie to ok. 3800 zł, a cena samego urządzenia w wolnej sprzedaży będzie wynosiła ok 3400 zł.

Ci, którzy nie chcą ponosić większych wydatków na start, mogą otrzymać iPhone 7 32 GB już za 9 zł na start w abonamencie 179,95 zł (umowa na 24 miesiące + 36 rat za telefon).

Dostępne będą iPhone’y 7 o pojemności 32 GB (wszystkie kolory), 128 GB (wszystkie kolory) i 256 GB (matowy czarny). Wszystkie te modele będą rónież dostępne w cenie jak w wolnej sprzedaży z zarejestrowanym starterem prepaid.

Dla wszystkich dokonujących zakupu operator przygotował niespodziankę z postaci głośnika Bluetooth.

Orange

Pierwsi klienci będą mogli kupić iPhone’a 7 minutę po północy w dwóch salonach Orange w Warszawie: w Centrum Handlowym „Arkadia” oraz w Smart Store Orange przy ul. Pańskiej 57/61, gdzie zaplanowano specjalną premierę nowego telefonu.

iPhone 7 będzie dostępny w ofertach abonamentowych Orange dla klientów kupujących nową aktywację, a także przenoszących numer czy przedłużających umowę. W zależności od wybranego modelu oraz abonamentu, klienci będą mogli kupić je już od 699 zł na start w ofertach dla klientów indywidualnych oraz od 0 zł na start w ofertach dla firm.

Klienci Orange od kilku dni mogą zamawiać iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w przedsprzedaży na www.orange.pl. Od jutra urządzenia będą dostępne we wszystkich Smart Store Orange, salonach sprzedaży oraz w sklepie online.

Play

W tym roku Play zrezygnował z nocnej sprzedaży nowych telefonów. Od jutra rusza sprzedaż iPhone’a 7 w salonach Play oraz w sklepie internetowym, w którym od kilku dni trwają preordery.

Oficjalne ceny iPhone’a 7 w Polsce:

iPhone 7

  • 32 GB: 3349 zł
  • 128 GB: 3879 zł
  • 256 GB: 4399 zł

iPhone 7 Plus

  • 32 GB: 3949 zł
  • 128 GB: 4479 zł
  • 256 GB: 4999 zł

iPhone 7 i iPhone 7 Plus w kolorze onyksu dostępne są tylko w wersjach 128 i 256 GB.

Posłuchaj kolejnego odcinka naszego podcastu, w którym opowiadamy o wrażeniach po kilku dniach spędzonych z iPhonem 7 (możesz słuchać na SoundCloud lub w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej na iOS, Mac lub Apple TV – szukaj “ThinkApple Podcast”).

Thinkapple_logos

Więcej o iPhonie 7:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji na temat iPhone’a 7.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: