Raport: czerwony iPhone 7, iPhone SE 128 GB i nowe iPady Pro na marcowym evencie Apple

by Tomek Czech on 20 lutego 2017

Japoński serwis MacOtakara pisze dzisiaj, że podczas marcowej konferencji Apple może zaprezentować nie tylko nowe iPady, ale również iPhone’a 7/Plus w kolorze czerwonym, iPhone’a SE w wersji 128 GB oraz nowe paski do Apple Watcha.

berrolia

Z wcześniejszych raportów wynika, że Apple wprowadzi do sprzedaży trzy nowe modele iPada:

  • iPada Pro 12,9″ drugiej generacji;
  • iPada Pro 10,5″ z nowym dizajnem (m.in. cieńsze ramki wokół ekranu), bez przycisku Home;
  • „budżetową” wersję iPada 9,7″.

MacOtakara kolejny raz wspomina, że może się też pojawić iPad mini w wersji Pro. Nie wyklucza też, że premiera iPada Pro 10,5″ zostanie przeniesiona na maj, co potwierdzałoby wcześniejsze doniesienia Digitimes, że debiut niektórych modeli nowego iPada może się opóźnić ze względu na problemy z wyprodukowaniem dostatecznej ilości procesorów A10X.

Pojawiły się też plotki, że razem z nowymi tabletami zadebiutuje Apple Pencil 2 wyposażony w system magnetyczny, który pozwoliłby przyczepić go do iPada. Być może Apple zaprezentuje też Smart Keyboard drugiej generacji.

Nie pierwszy raz słyszymy o czerwonym iPhonie, ale w grudniu MacOtakara podawała, że będzie to jeden z kolorów iPhone’a 7s, którego premiera spodziewana jest dopiero we wrześniu. Pojawiały się też doniesienia o iPhonie w kolorze jet white.

O tym, że już niedługo do sprzedaży mogą trafić nowe paski do Apple Watcha wskazują również wyczerpujące się stany magazynowe wielu modeli.

Według analityka Ming-Chi Kuo, nie powinniśmy się spodziewać nowego modelu iPhone’a SE. Wprowadzenie wersji 128 GB może się wiązać z planami rozpoczęcia przez Apple produkcji i sprzedaży iPhone’a SE w Indiach.

Mi Air – tak Apple walczyłoby ze smogiem

thinkapple-300x300-dragonfly

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacOtakara

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: