iPhone 7 również w kolorze “jet white”?

Tomek Czech   7 listopada 2016

iphone-8-ceramiczna-obudowa

Czy iPhone 7 będzie niedługo dostępny również w kolorze białym ze lśniącym wykończeniem? Japoński serwis MacOtakara podaje dzisiaj, że Apple może planować wprowadzenie na rynek dodatkowego modelu iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w kolorze jet white. MacOtakara zastrzega jednak, że informacje pochodzą ze źródła, którego wiarygodności nie może zagwarantować.

berrolia

Warto dodać, że japoński serwis jako pierwszy poinformował (już w czerwcu tego roku), że iPhone 7 będzie dostępny w kolorze czarnym, a potem jako pierwszy doprecyzował, że będzie to lśniąca czerń. Potwierdziło się też wiele innych doniesień MacOtakary zarówno na temat iPhone’a 7, jak i innych produktów Apple.

Jeśli Apple ma rzeczywiście w planach wprowadzenie na rynek iPhone’a w kolorze lśniącej bieli, to są one zapewne podyktowane olbrzymią popularnością modelu jet black. W pierwszych tygodniach po premierze, iPhone 7 w tym kolorze nie był praktycznie dostępny nigdzie na świecie (co, oprócz popularności, było też spowodowane trudnościami w jego produkcji). Fanom modelu w kolorze onyksu nie przeszkadzało nawet to, że samo Apple ostrzegało, że telefon może się łatwo rysować i zalecało noszenie go w etui.

Według Apple, połyskujący finisz iPhone’a 7 w kolorze onyksu to „prawdziwe osiągnięcie sztuki inżynierskiej – efekt niezwykle precyzyjnego, 9-stopniowego procesu anodyzacji i polerowania. Uzyskany w ten sposób walor czerni jest tak głęboki i jednolity, że nie sposób dostrzec, w którym miejscu aluminium łączy się ze szkłem”.

We wrześniu Apple wprowadziło na rynek wykonany z białej ceramiki model Apple Watcha. Pojawiły się też spekulacje, że w przyszłości również iPhone może mieć ceramiczną obudowę (także w kolorze białym).

300x300-oslo

PRZECZYTAJ TEŻ: iPhone 7 – recenzja

Więcej o iPhonie 7:

Źródło: 9to5Mac

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: