Nowe paski do Apple Watcha mogą pojawić się już za kilka tygodni

Marek Twejn   15 lutego 2017

Wyczerpujące się na stany magazynowe niektórych modeli Apple Watcha i sprzedawanych osobno pasków sugerują, że już niedługo na rynku mogą pojawić się nowe paski. Podobny ruch Apple zrobiło przed rokiem, wprowadzając do sprzedaży nowe paski w marcu, podczas konferencji, na której zaprezentowało iPhone’a SE i iPada Pro 9,7″. Obniżyło też wtedy cenę Apple Watcha w aluminiowej obudowie.

berrolia

W tym roku konferencja również może odbyć się w marcu i spodziewamy się na niej debiutu nowych iPadów (być może również Apple Pancil 2 i Smart Keyboard 2) oraz nowego modelu iMaca.

Wiosną ubiegłego roku Apple wprowadziło do sprzedaży gumowe paski w nowych kolorach, czarną wersję Milanese Loop oraz paski z nowego materiału – nylonu. Do tej pory nie pojawiły się żadne doniesienia o tym, jakich nowych pasków możemy się spodziewać w tym roku.

Jeśli chodzi o sam zegarek, to Apple Watch Series 3 pojawi się najwcześniej jesienią, być może we wrześniu, razem z premierą nowych iPhone’ów. Według ostatnich informacji, będzie posiadał większą baterię i może zostać wyposażony w chip łączności komórkowej LTE, dzięki czemu uniezależniłby się od iPhone’a. Wygląd zegarka ma pozostać niezmieniony, ale koperta może być nieco cieńsza dzięki przeniesieniu mechanizmu haptycznego do paska.

Mi Air – tak Apple walczyłoby ze smogiem

thinkapple-300x300-dragonfly

Więcej o Apple Watch:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

PROMOCJA: Słuchawki wokółuszne Denon AH-GC30 z ANC tańsze o 400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: