iPhone 8 bez ekranu edge-to-edge?

Tomek Czech   12 kwietnia 2017

Raczej nie wierzę w żadne z przekazywanych ostatnio przez stronę iDrop News doniesień na temat iPhone’a 8, które są rzekomo oparte na informacjach zdobywanych przez projektanta Benjamina Geskina prosto od pracowników Foxconnu. Myślę, że to raczej wyobrażenie Geskina o tym, jaki może być nowy iPhone. Ale biorąc pod uwagę, że trafnie przewidział on kilka szczegółów dotyczących Galaxy S8, warto przyglądać się temu, co mówi na temat iPhone’a 8. Z dużym dystansem, oczywiście.

berrolia

Geskin twierdzi, że otrzymał od anonimowego pracownika Foxconnu ręczne szkice przedstawiające zarys konstrukcji i wymiary nowego iPhone’a. Ma on mieć 150 mm długości i 73 mm szerokości, natomiast ekran ma być długi na 133 mm i szeroki na 65 mm. Oznaczałoby to, że nie będzie to ekran edge-to-edge, co pokrywa się z kilkoma wcześniejszymi doniesieniami.

Sprawdziłyby się też informacje, że iPhone’a 8 będzie wyposażony w ekran 5,8-cala o proporcjach 18,5:9, czyli dokładnie taki, w jaki wyposażony jest Galaxy S8. A wiemy przecież, że wyświetlacz OLED dla nowego iPhone’a dostarczy właśnie Samsung.

Na podstawie “nowych informacji” Geskin przygotował kolejne wizualizacje iPhone’a 8.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: Maki i iPady w natarciu, Galaxy S8 – piękny ekran i gigantyczna wpadka.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: iDrop News

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: