Wszystkie trzy nowe iPhone’y z 3 GB RAM i szybkim ładowaniem, iPhone 8 z dwiema bateriami – raport

Tomek Czech   13 kwietnia 2017

Analityk Timothy Arcuri twierdzi, że wszystkie trzy nowe iPhone’y – 7s, 7s Plus i 8 – będą miały 3 GB RAM, czyli tyle, w ile wyposażony jest iPhone 7 Plus (iPhone 7 ma 2 GB RAM). Wszystkie tegoroczne iPhone’y mają też posiadać port Lightning wspierający szybkie ładowanie oparte na technologii USB Type-C Power Delivery, o czym wcześniej donosił już Ming-Chi Kuo.

berrolia

4,7-calowy iPhone 7s i 5,5-calowy iPhone 7s Plus mają być dostępne w wersjach 32, 128 i 256 GB (jak obecne modele), natomiast 5,8-calowy iPhone 8 tylko w dwóch – 64 i 256 GB.

Według Arcuriego, iPhone 8 będzie dłużej pracował na jednym ładowaniu, dzięki temu, że zostanie wyposażony w dwie baterie (“two packs of batteries”). Wcześniej Ming-Chi Kuo podawał, że nowy iPhone będzie posiadał większą baterię, w kształcie litery “L”, o pojemności około 2700 mAh. Czy będą to jednak dwie osobne baterie?

Premiera wszystkich trzech nowych iPhone’ów jest spodziewana we wrześniu, jednak iPhone 8 (X/Pro/Edition) może pojawić się w sprzedaży znacznie później.

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast: Maki i iPady w natarciu, Galaxy S8 – piękny ekran i gigantyczna wpadka.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors
Grafika: EverythingApplePro

PROMOCJA: Słuchawki wokółuszne Denon AH-GC30 z ANC tańsze o 400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: