Roaming UE w Orange (i nju) po 15 czerwca 2017 – przejrzyście i tanio

Marek Twejn   15 maja 2017

W zeszłym tygodniu Play, a dzisiaj Orange opublikował cenniki usług roamingowych, które będą obowiązywały od 15 czerwca 2017 r. Oferta operatora jest bardzo prosta i bardzo atrakcyjna – będzie taniej!

Sprawdź nowe oferty roamingu UE w PlayT-Mobile i Plus

Klienci Orange w czasie podróży do krajów UE oraz Norwegii, Islandii i Lichtensteinu będą mogli korzystać z usług na takich samych zasadach, jak w kraju:

berrolia

  • jeśli mają abonament z nielimitowanymi usługami, będą mogli bez ograniczeń rozmawiać, SMS-ować czy korzystać z transmisji danych także za granicą, bez obaw o dodatkowe koszty;
  • pozostali klienci za usługi w roamingu będą rozliczani według takich samych stawek, jak w kraju, czyli zapłacą zdecydowanie mniej niż dotychczas.

W przypadku abonamentu z nielimitowanymi usługami, z których – jak podaje Orange – korzysta 80%  użytkowników ofert abonamentowych, skala obniżek wygląda imponująco:

Osoby, które nie korzystają z nielimitowanych ofert abonamentowych, będą rozliczane wg stawek krajowych. Jeśli klient posiada pakiet minut w ramach abonamentu, będzie go mógł wykorzystać również na rozmowy w roamingu w krajach UE oraz w Norwegii, Islandii i Lichtensteinie. Po wykorzystaniu pakietu zapłaci za połączenia według tej samej stawki w kraju i w roamingu.

Niezadowolony ze stawek roamingu? Wypróbuj Zadarma z możliwością nagrywania rozmów!

Klienci prepaid zapłacą za połączenia, SMSy, transfer danych i MMS zgodnie z podstawowym cennikiem, który obowiązuje w Polsce. Jeśli chodzi o transmisję danych, będą korzystać w roamingu z jednej, niskiej stawki – 10 gr za 1 MB.

Szczegółowe cenniki roamingu w Orange znajdziecie tutaj.

Nowy sposób rozliczeń według zasady „roaming jak w kraju” dotyczy także klientów korzystających z usług nju mobile.

Sprawdź też szczegóły nowej oferty roamingowej Play oraz T-Mobile.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Orange

Produkty Apple w super cenach

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: