T-Mobile wprowadza taryfę “BEZ LIMITU” z nielimitowanym internetem (na prawie…)

Tomek Czech   3 lipca 2017

T-Mobile wprowadza jutro nową ofertę “T-MOBILE 1 – BEZ LIMITU” z nielimitowanymi rozmowami (również w Unii Europejskiej), SMSami i MMSami oraz – po raz pierwszy – nielimitowanym internetem (nie tylko LTE). Oczywiście, jak się na pewno spodziewacie, jest haczyk w postaci lejka.

berrolia

Do wykorzystania w nowej taryfie mamy 10 GB z pełną prędkością, po czym szybkość transferu spada do 1 Mb/s (co umożliwia korzystanie z internetu, ale tylko jeśli wykażemy się dużą cierpliwością).

Bez dodatkowych opłat otrzymamy paczkę danych do wykorzystania w roamingu UE, ale operator nie podał jeszcze jej wielkości.

Miesięczny abonament dla jednej kosztuje 50 zł (z telefonem – od 80 zł), a dla dwóch 80 zł (z telefonem – od 120 zł). Dostępny jest też pakiet rodziny, w którym za każdą osobę zapłacimy 30 zł (z telefonem – od 50 zł).

Jeśli wybierzemy ofertę ze smartfonem, dostaniemy gratis roczny dostęp do Netflixa (w wersji Standard – HD, do dwóch urządzeń jednocześnie).

Przenoszący numer otrzymają 10 zł zniżki przez cały okres abonamentu.

T-Mobile odpowiada w ten sposób na podobną ofertę “Stan Nielimitowany”, którą niedawno zaprezentował Play.

Sprawdź nowe zasady roamingu EU u wszystkich operatorów: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: T-Mobile

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: