Apple udostępnia publiczne i deweloperskie szóste (i ostatnie?) bety iOS 10.3.3 i macOS Sierra 10.12.6

Tomek Czech   5 lipca 2017

W tym momencie wszyscy najbardziej czekają chyba na trzecią betę iOS 11, ale Apple nie przestaje rozwijać i poprawiać iOS 10 – udostępniło właśnie szóstą betę iOS 10.3.3, zarówno deweloperską, jak i publiczną. To samo dotyczy macOS Sierra 10.12.6.

10.3.3 i 10.12.6 to małe aktualizacje, zawierające jedynie drobne ulepszenia i poprawki błędów. Ale oczywiście damy Wam znać, jeśli znajdziemy w nich jakiekolwiek większe zmiany.

To mogą być już ostatnie wersje beta obydwu nowych systemów – iOS 10.3.2 i macOS Sierra 10.12.5 miały pięć wersji testowych, mniejsze aktualizacje rzadko mają więcej niż sześć wersji beta.

Jeśli chcesz wypróbować najnowsze systemy – iOS 11 i macOS High Sierra, możesz to zrobić bez konta deweloperskiego, bo Apple udostępniło już publiczne bety.

Finalne wersje iOS 11 i macOS High Siera będą dostępne jesienią, najprawdopodobniej we wrześniu.

Apple udostępniło też dzisiaj tvOS 10.2.2 beta 5.

Przeczytaj też:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: