iPhone 8 w nowym kolorze – miedzianego złota?

Tomek Czech   7 sierpnia 2017

Na Weibo pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają iPhone’a 8 w nowym kolorze – miedzianego złota. Osoba, która zamieściła zdjęcia, nie jest jednak do końca pewna, jaki jest to dokładnie kolor: raz podaje, że jest to szampańskie złoto, podchodzące nawet pod żółty, innym razem, że kolor będzie “bliższy miedzianemu”. Z fotografii zrobionej w sztucznym oświetleniu wynika, że bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja.

berrolia

Oprócz tego, na zdjęciach pojawia się również nowy iPhone w kolorze czarnym i srebrnym.

Oczywiście nie ma pewności, czy fotografie nie przedstawiają po prostu chińskich klonów iPhone’a 8 stworzonych np. przez producenta etui (częsta praktyka). Jednak taki kolor mógłby rzeczywiście pomóc Apple w sprzedaniu większej ilości egzemplarzy nowego flagowca na rynku chińskim, gdzie wszystkie produkty w odcieniach złotego (np. rose gold) cieszą się zdecydowanie większym powodzeniem niż czerń i biel.

Premiera iPhone’a 8 spodziewana jest we wrześniu.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MyDrivers, za 9to5Mac

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: