Sprzedaż iPhone’a 8 mocno opóźniona, brak koloru białego

Mateusz Majewski   27 lipca 2017

Według Macotakara, sprzedaż iPhone’a 8 rozpocznie znacznie później względem ubiegłorocznych modeli. Ponadto, początkowo jego dostępność będzie bardzo ograniczona. Te informacje pokrywają się z tym, co donosiły wcześniejsze raporty.

berrolia

Serwis, który w przeszłości przedstawiał często trafne przecieki, za wysoko prawdopodobne uznał rozpoczęcie sprzedaży nowego iPhone’a w pierwszym dla Apple kwartale 2018 r. Odpowiada to okresowi od października do grudnia bieżącego roku. Zbieżne informacje jakiś czas temu przedstawiał między innymi Ming-Chi Kuo, czy Economic Daily News. Według nich sprzedaż rozpocznie się pod koniec października/na początku listopada. W ofercie ma także zabraknąć koloru białego/szklanego, o którym wcześniej się mówiło.

W raporcie przeczytać możemy również o małym prawdopodobieństwie wbudowania czytnika linii papilarnych w przycisk power. Strona nie podaje jednak informacji, co z Touch ID wbudowanym bezpośrednio pod wyświetlaczem. Macotakara twierdzi za to, że w nowym iPhonie zadebiutuje identyfikacja tożsamości z użyciem rozpoznawania twarzy. Podobno Apple rozważa także wprowadzenie nowego sposobu “naturalnego odblokowywania”, wraz z użyciem zaprezentowanego w 2015 gestu “podnieś aby wybudzić”. Nie wiadomo jednak jak by to działało.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

Posłuchaj najnowszego odcinka ThinkApple Podcast, w którym rozmawiamy o iPhonie 8

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Student Informatyki. macOS rulez. Nagrywam, żegluję, programuję. Zdjęcia: mateuszmajewski.com

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: