Tak może wyglądać przyszłoroczny iPhone X Plus

Tomek Czech   1 grudnia 2017

Wielu fanów Apple czeka na następcę iPhone’a SE, ale również wielu użytkowników z chęcią weszłoby w posiadanie smartfona z jeszcze większym ekranem niż obecny bezramkowy flagowiec. Wszystko wskazuje na to, że Apple zaspokoi oczekiwania tej drugiej grupy – z kilku dotychczasowych doniesień wynika, że jesienią 2018 r. zobaczymy iPhone’a X(s) Plus, z ekranem około 6,5-cala.

berrolia

Mniej więcej taka właśnie będzie przekątna wyświetlacza, jeśli będzie się on rozciągał na cały przedni panel iPhone’a o wielkości obecnego modelu Plus.

Benjamin Geskin wykonał makietę takiego iPhone’a. W porównaniu z obecnym iPX z ekranem 5,8″ wyglądałby on tak:

Natomiast w porównaniu z obecnym modelem Plus tak:

Taka sama fizyczna wielkość telefonu, ale zdecydowanie większy wyświetlacz.

iPhone X Plus byłby najprawdopodobniej najdroższym iPhonem w historii – jeśli między nim, a modelem 5,8″ będzie podobna różnica w cenie jak w przypadku obecnych modeli 4,7″ i 5,5″ (około 500 zł), to będzie on kosztował ponad 6 tys. zł.

Więcej o przyszłorocznych iPhone’ach:

Źródło: Benjamin Geskin

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: