Apple zmienia zdanie – tańsza wymiana baterii w iPhone’ach już teraz

Tomek Czech   30 grudnia 2017

Aktualizacja: cena wymiany baterii została obniżona do 129 zł.

***

Kilka dni temu Apple ogłosiło obniżenie ceny pogwarancyjnej wymiany baterii w iPhone’ach 6 i nowszych z 79 dol do 29 dol. (nie ma jeszcze oficjalnej polskiej ceny, ale powinna ona wynosić około 130 – 150 zł). Zapowiedziało, że nowa cena będzie obowiązywała od końca stycznia.

Jednak dzisiaj firma zaktualizowała swoją stronę usuwając datę rozpoczęcia akcji (została tylko informacja, że będzie ona trwała do końca 2018 r.) i dodatkowo wysłała do mediów oświadczenie, w którym podaje, że jest gotowa na rozpoczęcie akcji już teraz.

berrolia

Spodziewaliśmy się, że będziemy potrzebowali więcej czasu, ale cieszymy się, że możemy zaoferować niższą cenę już teraz.

Apple dodało jednak, że na początku dostępność baterii-zamienników może być ograniczona.

Sprawdź szczegóły akcji tańszej wymiany baterii w iPhone’ach.

Autoryzowane serwisy w Polsce nie dostały jeszcze od Apple oficjalnej informacji w tej sprawie, dlatego na razie nie znamy polskiej ceny wymiany baterii w ramach nowego programu, ani tego, czy ruszy on zaraz po Nowym Roku.

Trzymamy rękę na pulsie, damy znać, jak tyko będziemy wiedzieć coś więcej.

Więcej na temat spowalniania iPhone’ów:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Axios, za 9to5Mac

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: