Apple udostępnia siódmą betę iOS 11.2.5 (deweloperską i publiczną)

Tomek Czech   19 stycznia 2018

Apple udostępniło siódmą deweloperską i publiczną betę iOS 11.2.5, zawierającą drobne ulepszenia i poprawki błędów. Wielkość aktualizacji (około 2 GB, w zależności od modelu) wskazuje, że jest to wersja GM, czyli z dużym prawdopodobieństwem dokładnie taka, jaka trafi niedługo (w przyszłym tygodniu?) do wszystkich użytkowników.

berrolia

Ostatnią publicznie dostępną aktualizacją jest iOS 11.2.2, więc czekamy również na wersje 11.2.3 i 11.2.4.

Tim Cook zapowiedział, że w przyszłym miesiącu Apple udostępni pierwszą betę nowego iOS (prawdopodobnie iOS 11.3), w którym pojawi się obiecana informacja o stanie baterii naszego urządzenia. Dostaniemy też możliwość zdecydowania, czy nasz iPhone będzie spowalniany czy nie w sytuacji, gdy bateria w nim będzie już mocno zużyta (czytaj więcej).

W zeszłym tygodniu Apple udostępniło wszystkim użytkownikom aktualizację iOS 11.2.2 zawierającą ulepszenia zabezpieczeń systemu, które zmniejszają ewentualne zagrożenie atakiem z wykorzystaniem luki bezpieczeństwa Spectre. Wbrew początkowym obawom, nie spowalnia ona iPhone’a.

Dzisiaj deweloperzy otrzymali również macOS 10.13.3 beta 6 i watchOS 4.2.2 beta 5.

Więcej o iOS 11:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: