Gry tygodnia: Sword Of Xolan i RC Club – AR Motorsports

Piotr Mazurek   19 stycznia 2018

W każdym tygodniu polecamy Wam dwie gry na iOS, którym według nas warto poświecić trochę wolnego czasu. Są to tytuły mniej lub bardziej znane. Jedna z polecanych gier zawsze jest darmowa, a na drugą trzeba wydać kilka złotych.

Sword Of Xolan

Mroczne czasy nastały w pikselowym świecie. Ciemność ogarnęła wszystkie poziomy Sword of Xolan.

berrolia

Ponad 30 różnych wrogów rozprzestrzeniło się na 30 poziomach zręcznościowych i 9 poziomach dodatkowych, w których czas odgrywa kluczową rolę.

Młodemu i dzielnemu wojownikowi Xolanowi przyjdzie się zmierzyć z 3 szefami. My oczywiście musimy mu w tym pomóc – walczyć o sprawiedliwość i przywrócenie spokoju, jaki panował kiedyś w jego świecie.

W czasie wędrówki możemy rozwijać postać unikatowymi kartami tak, by podnieść jej umiejętności walki. Sterowanie utrzymane jest w klimacie starych produkcji. Poruszamy się w prawo bądź w lewo. Skaczemy albo władamy mieczem.

Gra wciąga na kilka godzin. Zachwyca pikselami, jak również wspaniałą ścieżką dźwiękową.

Sword Of Xolan można kupić w App Store za 1,99 PLN.

RC Club – AR Motorsports

Kolejna propozycja na dziś nie do końca jest grą. Bardziej przypomina symulator wykorzystujący AR. Grać można zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. W ten sposób urozmaicamy sobie zabawę.

Jak w każdej aplikacji wykorzystującej AR, na początku trzeba zezwolić jej na dostęp do aparatu. Następnie okiem obiektywu rozglądamy się w miejscu, gdzie chcemy ustawić elementy wirtualnej rzeczywistości. Pierwszym i najważniejszym jest samochód.

Do wyboru mamy kilka pojazdów, ale tylko jeden za darmo. Płacimy oczywiście prawdziwymi pieniędzmi. Od razu możemy zacząć jeździć, z czasem dołożyć ramp, po których będziemy skakać.

Gra nie jest doskonała i zdarzają się błędy podczas nakładania wirtualnych elementów otoczenia, ale i tak chętnie do niej wracam.

Chilly Snow można pobrać za darmo z App Store.

Poprzednio polecaliśmy m.in:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Piotr Mazurek

Użytkownik i fan Apple od... zawsze. Amator zdjęć i zawodowy modelarz. Wielki pasjonat dronów, którymi lata już niemal od 10 lat.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: