ThinkApple poleca – gry tygodnia: Shadow Fight 2 i Ski Safari 2

Piotr Mazurek   26 listopada 2017

W każdym tygodniu polecamy Wam dwie gry na iOS, którym według nas warto poświecić trochę wolnego czasu. Są to tytuły mniej lub bardziej znane. Jedna z polecanych gier zawsze jest darmowa, a na drugą trzeba wydać kilka złotych.

Shadow Fight 2

Dziś chciałbym zwrócić waszą uwagę m.in. na grę, która była dość popularna w sieci jakiś czas temu, a kolejne jej wydania tworzone są głównie z myślą o użytkownikach iPhone’a.

berrolia

Przeprojektowany wygląd i oczywiście sposób sterowania przystosowany został do ekranów dotykowych. Gra jest połączeniem klasycznego RPG z jeszcze większym klasycznym mordobiciem.

Starcia z demonami w zaświatach. Do dyspozycji mamy dużą ilość różnego rodzaju broni oraz unikalnych pancerzy. Cały czas możemy ulepszać naszego wojownika i zmieniać miecze, zbroje czy magiczne moce.

Władamy płynnie kilkoma rodzajami sztuk walki – wszystko po to, by zniszczyć potężnych i demonicznych władców podziemia i zamknąć Bramę Piekieł.

Niezliczone ilości rund w sześciu różnych światach. Wszystko okraszone wciągającą fabułą.

Shadow Fight 2 można pobrać za darmo z App Store.

Ski Safari 2

Druga propozycja na dziś sprawi, że niejeden gracz uśmiechnie się pod nosem z absurdu, jaki widzi na ekranie swojego iPhone’a. Gra skupia się na zbieraniu monet podczas zjazdów po śniegu na zimowych zawodach. Możemy wybrać postać męską Svena lub jego siostrę Evane.

Ubrać możemy ich w dość ciekawe i nie zawsze odpowiednie do okoliczności ciuchy. Jeszce bardziej dziwne jest to, czym będą zjeżdżać – od klasycznych nart lub deski snowboardowej, po pojazdy czterokołowe, lewitujące deski i miecze świetlne.

Dużo możliwości. Zaskakujących możliwości. Za uzbierane pieniądze możemy zrobić zakupy, by gra była jeszcze bardziej urozmaicona.

Szalona gra która rozgrywa się na stoku, wśród dinozaurów bądź na innej planecie.

Ski Safari 2 można kupić w App Store za 1,99 PLN.

Poprzednio polecaliśmy m.in:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Piotr Mazurek

Użytkownik i fan Apple od... zawsze. Amator zdjęć i zawodowy modelarz. Wielki pasjonat dronów, którymi lata już niemal od 10 lat.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: