Raport: 6,5-calowy “iPhone X Plus” (2018) w rozmiarze iPhone’a 8 Plus, nieco grubszy przez nowy sposób osadzenia tylnej kamery

Tomek Czech   8 maja 2018

MacOtakara podaje dzisiaj, że 6,5-calowy “iPhone X Plus”, którego premiery spodziewamy się we wrześniu, będzie miał podobny rozmiar co iPhone 8 Plus. Zastosowanie konstrukcji bezramkowej umożliwi więc dodanie ekranu o przekątnej większej aż o jeden cal (5,5″ -> 6,5″).

berrolia

Według informatorów japońskiego serwisu, minimalnie – o 0,2 mm – zwiększyć ma się grubość telefonu. Ma to być spowodowane innym niż dotychczas sposobem osadzenia tylnej kamery. Jeśli tak się rzeczywiście stanie, iPhone X Plus będzie miał grubość 7,7 mm.

Źródła potwierdzają też, że model ten będzie wyposażony w ekran OLED. Tak samo jak iPhone X drugiej generacji, który dalej ma posiadać wyświetlacz 5,8″.

Macotakara wspomina też o trzecim modelu, który ma pojawić się na rynku jesienią. Według zdobytych przez nich informacji, telefon ten ma mieć ekran LCD o przekątnej 6 cali, nie 6,1″, jak do tej pory sądzono.

HIT TYGODNIA: Etui Mujjo Full Leather do iPhone’a X ze zniżką aż 60 zł!

Więcej o nowych iPhone’ach (2018):

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacOtakara

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: