Apple rejestruje sześć nowych modeli Apple Watcha (Series 4) – wygląda na to, że dwa modele zostaną wycofane ze sprzedaży

Łukasz Bernaczyk   20 sierpnia 2018

Apple złożyło wniosek do Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej o nadanie  numerów dla nadchodzących modeli Apple Watcha (Series 4). Proces ten jest prawnie wymagany dla urządzeń elektronicznych z szyfrowaniem danych, sprzedawanych na terenie państw członkowskich EUG.

berrolia

Jak podaje francuski Consomac, wniosek obejmował numery: A1977, A1978, A1975, A1976, A2007 oraz A2008 i dotyczył urządzeń działających na watchOS 5.

Obecna linia Apple Watch Series 3 to osiem różnych modeli:

  • 2 modele GPS z aluminiową kopertą (38 i 42 mm);
  • 2 modele GPS + LTE z aluminiową kopertą;
  • 2 modele GPS + LTE z kopertą ze stali nierdzewnej;
  • 2 modele GPS + LTE z kopertą ceramiczną.

Tylko sześć zarejestrowanych teraz numerów oznacza prawdopodobnie wycofanie dwóch obecnych modeli ze sprzedaży. Spekuluje się, że w serii 4 może zabraknąć modeli z kopertą ceramiczną.

Przypomnijmy, że Apple Watch Series 4 zostanie najprawdopodobniej zaprezentowany podczas wrześniowej konferencji Apple, na której odbędzie się też premiera trzech nowych modeli iPhone’a. W stosunku do serii 3, nowy AWS4 ma być wyposażony większy o 15% ekran, większą baterię pozwalającą na dłuższą pracę zegarka na jednym ładowaniu oraz nowe sensory monitorujące pracę naszego organizmu.

Liczymy też, że modele GPS+LTE zadebiutują w nowych krajach, w tym w Polsce.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: