Szykujcie portfele – przedsprzedaż nowych iPhone’ów ma ruszyć 14 września

Tomek Czech   20 sierpnia 2018

Daty prezentacji nowych iPhone’ów z poprzednich lat wskazują, że premiera tegorocznych modeli odbędzie się 12 września. Wygląda na to, że domysły te potwierdza wyciek informacji od niemieckich operatorów komórkowych o przedsprzedaży nowych iPhone’ów – według serwisu Macerkopf ma ona wystartować 14 września.

berrolia

Nowy iPhone (2018) – premiera i przedsprzedaż

Redaktorzy serwisu twierdzą, że uzyskali takie informacje od dwóch z trzech głównych niemieckich operatorów, którzy będą sprzedawać nowe telefony (Deutsche Telecom, o2 i Vodafone). Preordery na nowe modele iPhone’a (2018) maja ruszyć w piątek, 14 września.

Potwierdzałoby to, że konferencja Apple odbędzie się w środę, 12 września – przedsprzedaż nowych iPhone’ów zazwyczaj startowała w najbliższy piątek po konferencji.

Oficjalna data premiery rynkowej zazwyczaj przypadała na kolejny piątek, więc możemy się spodziewać, że w tym roku nowe modele bedą dostępne od 21 września.

Pytanie tylko, czy tego dnia do sprzedaży trafią wszystkie trzy nowe modele – kilkukrotnie pojawiły się doniesienia, że iPhone z ekranem LCD 6,1″ (“iPhone 9”) może być opóźniony.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: