Ciekawe rendery iPhone’a X(s) Plus

Łukasz Bernaczyk   22 sierpnia 2018

Przeczesując Instagrama trafiłem na ciekawe wizualizacje nadchodzącego “iPhone’a X Plus”. Autorem dzieł jest AppleiDesigner, grafiki przedstawiają iUrządzenie opisane jako “iPhone Xs Plus”. Czy właśnie tak będzie się nazywał tegoroczny następca iPhone’a X w rozmiarze Plus? Tego nie wiemy.

berrolia

Wiemy natomiast, że jego premiera nastąpi najprawdopodobniej 12 września. My być wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz OLED o jeszcze cieńszej ramce, niż ta znana z obecnego “iksa”. Nowy X Plus ma rzekomo posiadać 4 GB RAM oraz trzy opcje pojemności dysku twardego: 64 GB, 256 GB i po raz pierwszy 512 GB.

Rozmiar “Plus” ma dużą grupę zwolenników, także w Polsce. W związku z wielu z Was czeka niecierpliwie na premierę tego modelu.

Kiedy już nadejdzie ten dzień, którą wersję kolorystyczną wybierzecie?

 

 

MacBooki i iPady ze zniżką nawet 11%. Do tego akcesoria w prezencie!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: