Budżetowy “iPhone 9” w pięciu kolorach i z ładowarką USB-C (wideo)

Łukasz Bernaczyk   6 września 2018

Dokładnie za tydzień premiera trzech nowych iPhone’ów (2018), a tymczasem umilcie sobie oczekiwania świetnym wideo z renderami jednego z nadchodzących modeli, czyli “iPhone’a 9” z ekranem LCD 6,1 cala.

berrolia

Koncept przygotował Gunho Lee, który opublikował 40 sekundowy filmik na swoim kanale YouTube. Na filmie widzimy wspomnianego “iPhone’a 9” w pięciu wersja kolorystycznych, a w końcowej fazie wideo także ładowarkę USB-C oraz pudełko nowego iPhone’a.

Autor dorzucił też kilka renderów nowego iPada Pro.

Przypomnijmy, że widoczny na wideo “iPhone 9” ma być najtańszym spośród trzech tegorocznych modeli. Jego cena ma się kształtować w granicach 700 dolarów. Będzie wyglądem zbliżony do obecnego iPhone’a X, przy czy otrzyma tańszy ekran LCD o przekątnej 6,1 cali.

Telefon będzie posiadał szklaną obudowę, aluminiową ramę, technologię Face ID, funkcję bezprzewodowego ładowania i 3 GB pamięci RAM. Możliwe, że w niektórych krajach będzie dostępny w wersji dual SIM.

PROMOCJA: Słuchawki wokółuszne Denon AH-GC30 z ANC tańsze o 400 zł!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: