iPhone SE 2 z ekranem edge-to-edge, Face ID i szklaną obudową na nowych renderach

Tomek Czech   1 lutego 2019

Niedawno Apple ponownie wystawiło na sprzedaż w swoim sklepie internetowym w Stanach Zjednoczonych (w dziale „z wyprzedaży”) iPhone’a SE, do tego w obniżonej cenie. Pojawiły się głosy, że może być to test na to, czy w dobie flagowców z olbrzymimi ekranami te modele dalej cieszą się dużym powodzeniem. Jeśli rzeczywiście tak było, to odpowiedź jest jasna – SE rozeszły się z prędkością błyskawicy.

Czy Apple zdecyduje się więc na wprowadzenie na rynek nowej wersji – iPhone’a SE 2?

berrolia

iPhone SE 2

Ta temat pojawienia się SE drugiej generacji mówiło się dużo w pierwszej połowie ubieglego roku. Spekulowano, że firma z Cupertino przygotowuje nowy model na wzór ówczesnego flagowca – iPhone’a X. SE 2 miałby więc ekran edge-to-edge z notchem, system rozpoznawania twarzy Face ID i szklaną obudowę umożliwiającą ładowanie bezprzewodowe. Zachowałby jednak dotychczasową bryłę z ostrymi krawędziami.

Ostatecznie nic takiego się nie stało. Dlatego plotki powracają na początku kolejnego roku. A niestrudzeni projektanci tworzą kolejne wizualizacje tego modelu.

Ostatnia jest dziełem dobrzez znanego fanom Apple Bena Geskina. Patrząc na nią chyba nikt nie ma wątpliwości, że taki iPhone SE 2 byłby ogromnym hitem. I to nawet wtedy, kiedy kosztowałby znacznie więcej niż pierwsza wersja tego modelu, którą Apple wyceniło na 399 dolarów.

Źródło

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: