Tak może wyglądać iPhone w 2020 roku – koncept znanego „leakera”

Łukasz Bernaczyk   25 lipca 2019

Znany z trafnych przecieków na temat urządzeń Apple Ben Geskin opublikował na swoim Twitterze kilka renderów ukazujących przyszłorocznego iPhone’a. Wygląd i parametry „iPhone’a 2020” oparł o dotychczasowe informacje o tym modelu oraz własne życzenia wobec niego.

berrolia

Ben Geskin to znana postać w świecie Apple. Wielokrotnie jako pierwszy ujawniał informacje na temat nowych produktów z Cupertino, jak choćby w ostatnim czasie pierwsze zdjęcia Apple Card.

iPhone 2020 według Geskina

Tym razem Geskin podzielił się ze światem swoją wizją przyszłorocznego iPhone’a. Jest ona oparta na dotychczasowych informacjach o modelu, który zobaczymy w 2020 r., a częściowo na jego życzeniowym wyobrażeniu o tym modelu.

Tak czy siak, wygląda to naprawdę interesująco.

Według Geskina, iPhone 2020 mógłby mieć następujące parametry:

  • nowy wygląd z ramkami zbliżonymi do iPada Pro najnowszej generacji;
  • wyświetlacz OLED Pro Motion z częstotliwością odświeżania 120 Hz;

  • cztery tylne kamery, w tym jedna do obsługi technologii Time of Flight, służącej do pomiaru odległości aparatu od obiektywów (pozwoli to uzyskać zdjęcia o znacznie lepszej jakości oraz dokładniejszą rozszerzoną rzeczywistość);
  • mniejsze wcięcie w ekranie (notch);
  • procesor A14 wykonany po raz pierwszy w technologii 5 nm (co pozwoliłoby uzyskać jeszcze większą wydajność przy zmniejszonym zapotrzebowaniu energetycznym);

  • port USB-C, który zapowiadany był już w tegorocznych iPhone’ach (lecz wszystko wskazuje na to, że przynajmniej w tym roku Aplple pozostanie przy złączu Lightning);
  • łączność 5G, którą tak bardzo przechwalają się inni producenci smartfonów. Apple ma zastosować tę technologię dopiero wtedy, kiedy infrastruktura telefoniczna będzie w stanie ją obsłużyć na większych niż testowe obszarach.

Zobacz też: Galaxy Fold trafi do sprzedaży we wrześniu. Samsung twierdzi, że rozwiązał wszystkie problemy. Wierzycie? (ankieta)

Black Friday: Netatmo z HomeKit taniej o 25%

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: