Apple Card coraz bliżej – Apple udostępnia wideo pokazujące, jak aplikować o kartę

Tomek Czech   5 sierpnia 2019

Apple udostępniło dzisiaj nową stronę zdradzającą kilka nowych szczegółów dotyczących Apple Card. Znajdziemy tam też wideo pokazujące jak aplikować o kartę stworzoną przez firmę z Cupertino we współpracy z Goldman Sachs.

berrolia

Ze strony dowiadujemy się, że o kartę będą mogły się ubiegać osoby, które zostaną do tego wstępnie zakwalifikowane. Nie wiadomo, jakie dokładnie kryteria trzeba spełniać. Apple podaje tylko, że karta będzie dostępna dla osób, które mają ukończone 18 lat i są obywatelami USA lub rezydentami USA w sensie prawnym.

Każdy, kto otrzyma maila potwierdzającego możliwość ubiegania się o Apple Card, będzie mógł zaaplikować o wydanie karty w aplikacji Wallet. Potrzebny będzie do tego iPhone z Touch ID lub Face ID (za wyjątkiem iPhone’a 5s) z zainstalowaną najnowszą wersją iOS (czyli iOS 12.4).

Na stronie można zobaczyć wideo pokazujące proces aplikacji o Apple Card w programie Wallet.

Kiedy karta będzie dostępna w Polsce? Tego nie wiemy, ale może się to wydarzyć wcześniej, niż myśleliśmy – w lipcu firma z Cupertino zarejestrowała w Polsce znak towarowy „Apple Card”.

Mac od ręki i w super cenie!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: