Konferencja Apple będzie po raz pierwszy transmitowana na YouTube

Tomek Czech   9 września 2019

Apple poinformowało, że będzie transmitowało swoją jutrzejszą konferencję na swoim oficjalnym kanale na YouTube. To kolejne ułatwienie dostępu do transmisji na żywo z eventu firmy z Cupertino po tym, jak w ostatnich latach umożliwiono śledzenie jej m.in. na Twitterze czy w przeglądarkach Microsoft Edge na Windowsie 10 oraz  Chrome i Firefox na Androidzie.

berrolia

Konferencja Apple na YouTube

Wydarzenie będzie można oglądać na oficjalnym kanale Apple na YouTube, w tym miejscu. Już teraz możemy ustawić tam odpowiednie przypomnienie o starcie transmisji.

Podczas konferencji Apple zaprezentuje nowe iPhone’y (zobacz wszystko, co o nich wiemy) oraz inne sprzęty (sprawdź jakie).

Konferencja rozpocznie się we wtorek o 19:00 (polskiego czasu). Na ThinkApple będziemy relacjonować wszystkie wydarzenia na bieżąco.

Ruszył wspólny projekt ThinkApple i iSpot!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: