Na takiego iPhone’a czekacie?

Tomek Czech   21 listopada 2019

Znany grafik i leaker Ben Geskin stworzył wizualizację swojego wymarzonego iPhone’a. Ostro ścięte krawędzie przypominałyby dizajn najnowszych iPadów Pro i nawiązywały do wyglądu starszych modeli iPhone’ów – od iPhone’a 4 do SE. Przedni panel byłby pozbawiony notcha.

berrolia

Żeby pozbycie się wycięcia w ekranie było możliwe, konieczne byłoby umieszczenie kamery TrueDepth pod ekranem. Czy będzie to technologicznie możliwe w najbliższej przyszłości, a jeśli tak, to kiedy? Geskin ma nadzieję, że będzie trzymał takiego iPhone’a w rękach nie później niż za 5 lat.

iPhone 12 (2020)

Grafik udostępnił też wizualizację iPhone’a, którego możemy zobaczyć już w przyszłym roku – mamy więc dizajn iPada Pro, ale mamy też wciąż notcha (choć nieco mniejszego). Według wielu doniesień, iPhone 12 będzie wyglądał właśnie tak.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: