Czerwony Apple Watch Series 5 (PRODUCT)RED może pojawić się w sprzedaży już na wiosnę

Łukasz Bernaczyk   2 stycznia 2020

Do sieci trafiła informacja o możliwym poszerzeniu piątej serii smartwatchy Apple o urządzenie w charakterystycznym, czerwonym kolorze (PRODUCT)RED. Część dochodu ze sprzedaży zegarków z tej serii jak zawsze przeznaczona zostałaby na walkę z takimi chorobami, jak AIDS, gruźlica czy malaria. Od 2006 roku Apple zebrało w ten sposób ponad 220 milionów dolarów.

berrolia

(RED)

Wśród produktów Apple w dostępnych w kolorze (PRODUCT)RED znaleźć można między innymi czerwonego iPhone’a 11, iPhone’a XR, iPody, paski do Apple Watchy oraz etui do iPhone’ów i iPadów..

Apple Watch Series 5 (PRODUCT)RED

Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez francuski blog WatchGeneration, do grona urządzeń (PRODUCT)RED może niedługo dołączyć Apple Watch 5. serii.

Według raportu, takie urządzenie pojawiło się na krótki czas w jednej z baz danych giganta z Cupertino. Jego kod był inny niż kod paska w kolorze (PRODUCT)RED.

Czerwony smartwatch Apple miałby uzupełnić dotychczasową linię aluminiowych zegarków Apple 5. generacji, które obecnie dostępne są w kolorach srebrnym, złotym i gwiezdnej szarości.

Data premiery Apple Watch 5 (PRODUCT) RED wprawdzie nie została nigdzie określona, jednak można spodziewać się, że byłby to marzec tego roku, podobnie jak miało to miejsce w przypadku premiery czerwonego iPhone’a 7 w marcu 2017 oraz iPhone’a 8 (PRODUCT) RED w marcu 2018 roku.

Twoje poszukiwania maski idealnej właśnie dobiegły końca

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: