Raport: iPhone 12 będzie dostępny w nowych kolorach – zobacz rendery

Tomek Czech   27 kwietnia 2020

Z zeszłym roku deweloper Max Winebach trafnie przewidział, że Apple wprowadzi na rynek iPhone’a w nowym kolorze – ciemnozielonym (oficjalnie został on nazwany Midnight Green – nocna zieleń). Od pewnego czasu Winebach podaje, że w tym roku iPhone 12 Pro będzie dostępny w kolorze ciemnoniebieskim – Navy Blue, który prawdopodobnie zastąpi Midnight Green. Teraz informuje też, że Apple planuje kolejne wersje kolorystyczne swoich tegorocznych modeli.

berrolia

iPhone 12 – nowe kolory

Według Winebacha, Apple stworzyło prototypy iPhone’a 12 w trzech nowych kolorach: jasnoniebieskim, jasnopomarańczowym i fioletowym.

Ostatecznie w Cupertino mają się zdecydować na dwa z nich.

Warto zaznaczyć, że powyższe wersje kolorystyczne dotyczą następcy iPhone’a 11, czyli iPhone’a 12 nie w wersji Pro (w tym roku mają pojawić się dwa tańsze flagowce – z ekranem 5,4″ i 6,1″).

Jeśli chodzi o iPhone’a 12 Pro, deweloper kolejny raz potwierdza, że Apple wprowadzi na rynek model w kolorze Navy Blue. Według jego informacji obecnie testowane są jeszcze dwa odcienie tego koloru.

Premiera czterech nowych iPhone’ów z serii “12” spodziewana jest jesienią. Modele Pro, zwłaszcza 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max mogą być opóźnione – ich premiera ma się odbyć w październiku lub nawet listopadzie.

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: