iPhone 12 może być najładniejszym iPhonem w historii (nowe rendery)

Łukasz Bernaczyk   6 maja 2020

Jeżeli tak w rzeczywistości będą wyglądały tegoroczne iPhone’y z linii oznaczonej numerem “12”, to będą to zdecydowanie najładniejsze smartfony Apple w historii.

berrolia

iPhone 12 na realistycznych renderach

Świetne grafiki tego, jak w rzeczywistości mogą wyglądać tegoroczne iPhone’y przygotował serwis PhoneArena. Na warsztat wziął zarówno tańsze modele, które mają być następcami iPhone’a 11, jak i modele z linii Pro.

Nie będziemy się tu zbytnio się rozpisywać o tegorocznych flagowcach z Cupertino, które widać na renderach – wszystko, co już o nich wiemy, opisaliśmy na ThinkApple. Teraz po prostu patrzcie, podziwiajcie, odliczajcie dni do premiery i szykujcie kasę na wrzesień (ewentualnie październik lub listopad).

iPhone 12 (2020)

 

iPhone 12 Pro (2020)

Więcej renderów znajdziecie na stronie phoneArena.com

Mac od ręki i w super cenie!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: