Planujesz kupić iPhone’a 12 Pro? Zobacz, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał (wideo)

Łukasz Bernaczyk   8 czerwca 2020

Wczoraj na znanym youtubowym kanale ConceptsiPhone pojawił się nowy koncept iPhone’a 12 Pro. Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe doniesienia na temat nadchodzącego smartfona Apple w wersji Pro wydaje się, że właśnie tak będzie on finalnie wyglądał.

berrolia

iPhone 12 Pro – “final design concept”

Wizualizację tego, jak może ostatecznie wyglądać iPhone 12 Pro przygotował grafik Devam Jangra.

Trzeba przyznać, że na krótkim filmie nowy smartfon Apple prezentuje się świetnie i – co najważniejsze – jego wygląd i budowa uwzględniają dotychczasowe informacje o tym czego możemy się spodziewać w “dwunastce pro”.

Są więc płaskie boczne ramki, mniejszy notch, obudowa wzorowana na linii iPhone’ów 4 i 5 czy nowych iPadów Pro, wyświetlacz Super Retina XDR z technologią Pro Motion 120 Hz, trzy nowe aparaty, w tym jeden z potrójnym zoomem optycznym, skaner LiDAR, modem 5G, procesor A14 Bionic i wiele, wiele więcej.

Jedyną wątpliwością są kolory – na razie słyszeliśmy tylko o jednej nowej wersji kolorystycznej – Navy Blue, która może zastąpić Midnight Green.

Może się powtarzam…, ale jeżeli ta koncepcja urzeczywistni się we wrześniu/październiku, to iPhone 12 Pro może być największym hitem w historii smartfonów Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: