iPhone 12 Pro 5G w nowym kolorze Navy Blue (wideo)

Tomek Czech   28 maja 2020

Według dość wiarygodnych przecieków tegoroczne iPhone’y 12 Pro i 12 Pro Max mają być dostępne w nowym kolorze – Navy Blue, czyli ciemnoniebieskim/granatowym. Nowe wideo udostępnione przez ConceptsiPhone pokazuje niesamowitego nowego iPhone’a 12 w wersji Pro w tym właśnie kolorze.

berrolia

iPhone 12 Pro (2020) – Navy Blue

Informacje o nowym kolorze obudowy iPhone’a 12 Pro podał Max Weinbach, który w ubiegłym roku trafnie przewidział pojawienie się iPhone’a w kolorze Midnight Green (Nocna Zieleń). Według Weinbacha, nowy kolor Navy Blue ma w tym roku zastąpić Midnight Green.

W wizualizacji przedstawionej przez ConceptsiPhone iPhone 12 Pro w kolorze granatowym pojawia się tylko na moment, dlatego mamy jedynie przedsmak tego, jak będzie wyglądał w całej okazałości. Ale to, co widzimy wystarczy, żeby nowy kolor nas zaintrygował.

Widoczny na renderach najnowszy flagowiec z Cupertino ma też mniejszy notch, płaskie boczne ramki ze stali nierdzewnej, ekran 120Hz Super Retina XDR i jest wyposażony w skaner LiDAR, modem 5G oraz procesor A14 Bionic.

Dwa tańsze modele iPhone’a 12 również mają być dostępne w nowych kolorach – zobacz, jak mogą wyglądać.

Premiera czterech nowych iPhone’ów z serii “12” spodziewana jest jesienią – we wrześniu lub w październiku.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: