Zobacz, jak najprawdopodobniej będą wyglądały iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max (wideo)

Łukasz Bernaczyk   9 lipca 2020

Od jakiegoś czasu w sieci można kupić atrapy wszystkich modeli iPhone’a 12, wykonanych na podstawie szkiców projektowych, które wyciekły do internetu. Youtuber Marques Brownlee udostępnił wideo, na którym z bliska pokazuje właśnie takie atrapy iPhone’a 12, 12 Pro i 12 Pro, na które – dzięki efektom specjalnym- dodatkowo naniósł działający system iOS 14.

berrolia

Atrapy nowych modeli smartfonów z Cupertino w zasadzie co roku trafiają do sprzedaży na kilka miesięcy czy tygodni przed premierą nowych iPhone’ów. Najbardziej zainteresowani nimi są oczywiście producenci etui i akcesoriów, bo pozwala im to przygotować produkcję i dostarczyć akcesoria do sklepów jeszcze przed największym zapotrzebowaniem, czyli przed premierą samych urządzeń.

Trzeba przyznać, że wszystkie trzy modele iPhone’a 12 (iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max) wyglądają świetnie na wideo udostępnionym przez MKBHD.  Wszystko wskazuje na to, że to mogą być najładniejsze iPhone’y w historii. Zresztą zobaczcie sami.

Dołącz do największej w Polsce eksperckiej grupy HomeKit!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: