Tak może wyglądać iPad Air 4, którego premiera ma odbyć się już za kilka dni

Łukasz Bernaczyk   3 września 2020

Bazując na ostatnich doniesieniach na temat iPada Air 4, redaktorzy svetapple.sk przygotowali serię wizualizacji pokazujących, jak w rzeczywistości może wyglądać nowy tablet z Cupertino.

berrolia

iPad Air 4 (2020) na renderach

O tym, że już wkrótce, a dokładniej w następny wtorek możemy zobaczyć nową wersję iPada Air, pisaliśmy już kilkukrotnie na łamach ThinkApple.

Na renderach stworzonych przez svetapple.sk widzimy nowy dizajn iPada Air 4, zapożyczony od droższego brata – iPada Pro, czyli płaskie boczne ramki, zmniejszone obramowanie wokół ekranu oraz brak fizycznego przycisku Home w dolnej ramce.

Nowy iPad Air 4 ma być wyposażony w pojedynczą, tylną kamerę, port USB-C, złącze Smart Connector dające możliwość podłączenia zewnętrznej klawiatury Apple oraz cztery głośniki – dwa w dolnej i dwa w górnej części urządzenia.

W przeciwieństwie do droższego tabletu z linii Pro, nowy Air nie będzie wyposażony w Face ID. Za biometryczną weryfikację użytkownika ma odpowiadać skaner linii papilarnych Touch ID umieszczony po raz pierwszy w przycisku Power na górnej krawędzi bocznej urządzenia.

Tablet ma być obsługiwać rysik Apple Pencil 2, który będzie można magnetycznie przyczepić bocznej ścianki Aira i naładować.

iPad Air 4 będzie najprawdopodobniej napędzany nowym procesorem A14 Bionic, wykonanym po raz pierwszy w litografii 5 nm.

Nowy iPad Air 4 może osiągnąć spory sukces sprzedażowy i okazać się hitem, gdyż będzie łączył wiele cech i funkcjonalności znanych z serii tabletów Pro, z atrakcyjną jak na urządzenie tej klasy ceną.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: