8 września – to wtedy Apple ma zaprezentować Apple Watch Series 6 i iPada Air 4

Tomek Czech   2 września 2020

Kilka tygodni temu, jeden z najbardziej wiarygodnych obecnie leakerów zajmujących się Apple – Jon Prosser, podał informację, że premiera Apple Watch Series 6 i nowego iPada odbędzie się w tygodniu pomiędzy 7 a 11 września. Teraz doprecyzowuje, że Apple zaprezentuje te sprzęty w następny wtorek, 8 września.

berrolia

Premiera Apple Watch Series 6 i iPad Air 4

Prosser zatweetował wczoraj wieczorem, że “coś ma się wydarzyć na stronie Apple we wtorek, 8 września, pomiędzy godziną 9:00 a 12:00 czasu EST”, czyli pomiędzy 15:00 a 18:00 czasu polskiego.

Zgadzałoby się to z jego wcześniejszymi doniesieniami, że nowy Apple Watch i nowy model iPada zostaną ogłoszone przez informację prasową – Apple nie zorganizuje w tym celu specjalnej konferencji. Firma z Cupertino opublikuje więc najprawdopodobniej wtedy informację prasową i zaktualizuje swoją stronę o informacje na temat nowych produktów.

Spodziewamy się dwóch nowych modeli Apple Watcha – flagowca 6. generacji oraz tańszego, “budżetowego” modelu, być może nieco odświeżonego Apple Watch Series 4.

Jeśli chodzi o nowego iPada, będzie to najprawdopodobniej iPad Air 4. generacji z konstrukcją bezramkową (jak iPady Pro) i Face ID lub Touch ID umieszczonym w przycisku Power.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: