Apple udostępniło pierwszą betę iOS 14.2

Tomek Czech   18 września 2020

Zaledwie jeden dzień po udostępnieni finalnej wersji iOS 14 Apple zabrało się za jej ulepszanie – wczoraj późnym wieczorem oddało w ręce deweloperów pierwszą betę iOS 14.2.

berrolia

iOS 14.2 beta 1

Oprócz kilku drobnych poprawek błędów pierwsza beta iOS 14.2 dodaje do Centrum sterowania narzędzie Music Recognition dla aplikacji Shazam. Pozwala to na szybkie uruchomienia rozpoznawanie muzyki wokół nas albo w aplikacjach przez Shazam.

W tej chwili trudno powiedzieć, jakie dokładnie są losy iOS 14.1. Według wcześniejszych doniesień, iOS właśnie w tej wersji miał być zainstalowany na iPhone’ach 12 w dniu premiery. Teraz wydaje się, że do czasu debiutu nowych iPhone’ów możemy już mieć wersję finalną iOS 14.2.

Apple udostępniło też wczoraj pierwsze deweloperskie bety iPadOS 14.2, tvOS 14.2 i watchOS 7.1 oraz siódmą betę macOS Big Sur.

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: