Apple AirPods Studio – pojawiły się daty możliwej premiery i rozpoczęcia sprzedaży

Łukasz Bernaczyk   8 października 2020

Jon Prosser to chyba obecnie najbardziej znany leaker “świata Apple”. W swoich najnowszych wpisach na Twitterze zdradził właśnie mniej lub bardziej dokładne daty produkcji, prezentacji i premiery sklepowej słuchawek wokółusznych Apple AirPods Studio.

berrolia

“AirPods Studio” – premiera i rozpoczęcie sprzedaży

Pierwsza ważna data dotycząca AirPods Studio to 20 października. To właśnie wtedy ma zakończyć się produkcja pierwszej partii nowych słuchawek Apple w ilości niezbędnej do rozpoczęcia sprzedaży.

Kolejna data dotyczy oficjalnej prezentacji produktu. Tu, jak podaje Prosser, obecnie jest kilka możliwości. Jest duże prawdopodobieństwo, że stanie się to już na najbliższej konferencji w przyszły wtorek, 13 października, kiedy mamy zobaczyć iPhone’a 12.

Istnieje jednak druga i trzecia opcja. Druga to premiera AirPods Studio w postaci informacji prasowej pod koniec października. Z kolei trzecia możliwość to osobna, wirtualna konferencja w pierwszej połowie listopada (wtedy Apple mogłoby też zaprezentować pierwszego Maca z własnym procesorem Apple Silicon).

Osobiście uważam że najbardziej prawdopodobna jest pierwsza opcja i AirPods Studio zobaczymy już w najbliższy wtorek, razem z iPhone’ami 12.

Ostatnia ważna data dotyczy premiery sklepowej słuchawek. Tutaj Prosser wskazuje na koniec października lub pierwszą połowę listopada, w zależności od opisanej wyżej daty prezentacji produktu.

Tak czy inaczej, wszystko wskazuje na to, że wokółuszne słuchawki AirPods Studio trafią do sprzedaży już niebawem.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: