Wyciekają prawdopodobne daty premiery wszystkich modeli iPhone’a 12

Tomek Czech   9 października 2020

Mieliśmy już dzisiaj przeciek na temat ceny iPhone’a 12 mini, a teraz mamy doniesienia na temat daty premiery wszystkich modeli iPhone’a 12. Zgodnie z przewidywaniami, premiera sklepowa będzie odbywała się etapami. Ale nie będą to dwa etapy, jak się spodziewaliśmy, lecz trzy.

berrolia

iPhone 12 – data premiery wszystkich modeli

Źródłem najnowszego przecieku jest użytkownik Weibo o nicku Kang, który – według AppleTrack – w przeszłości wielokrotnie podawał informacje na temat nowych produktów Apple, które później znajdowały potwierdzenie w rzeczywistości.

Według niego, daty rozpoczęcia przedsprzedaży i premiery sklepowej będą następujące:

iPhone 12 (6,1″) i iPhone 12 Pro (6,1″)

  • przedsprzedaż: 16 października
  • w sklepach: 23 października

iPhone 12 mini (5,4″)

  • przedsprzedaż: 6 listopada
  • w sklepach: 13 listopada

iPhone 12 Pro Max (6,7″)

  • przedsprzedaż: 13 listopada
  • w sklepach: 20 listopada

Wcześniejsze doniesienia również mówiły o sklepowej premierze dwóch pierwszych modeli 23 października, ale po raz pierwszy słyszymy, że premiera dwóch pozostałych modeli odbędzie się w dwóch różnych terminach.

Wtorkowa konferencja Apple startuje o godzinie 19:00 polskiego czasu. Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować wszystkie wydarzenia. Podłącz się do nas na Facebooku lub Twitterze, żeby niczego nie przegapić.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: