Przeciek: iPhone 12 mini za 3399 zł

Tomek Czech   9 października 2020

Premiera iPhone’a 12 już za kilka dni, więc przygotujmy się na zalew przecieków na jego temat. Jeden z najnowszych dotyczy ceny najmniejszego modelu – 5,4-calowego iPhone’a 12 mini. Ma być całkiem sensowna.

berrolia

iPhone 12 mini – cena

Prawdopodobną cenę iPhone’a 12 mini podał Jon Prosser, czyli osoba, której informacje w ostatnim czasie najczęściej się potwierdzały. Oczywiście podał on cenę w dolarach – 649 dol. Według stosowanego przez Apple obecnie przelicznika, w Polsce byłoby to 3399 zł (w oficjalnym sklepie Apple w USA 649 dol. kosztuje np. iPhone Xr 128 GB, a w polskim sklepie Apple cena wynosi właśnie 3399 zł).

iPhone 12 mini będzie najprawdopodobniej dostępny w wersjach 64 GB, 128 GB i 256 GB. Cena 3399 zł, jeśli się potwierdzi, będzie oczywiście dotyczyła modelu 64 GB,

Prosser zaznaczył jednocześnie, że nie ma informacji o cenach pozostałych modeli.

Potwierdził też wczorajsze doniesienia, że do sprzedaży najpierw (w październiku) trafią dwa modele z ekranami 6,1″, czyli iPhone 12 i 12 Pro, a później (w listopadzie) dwa pozostałe modele – iPhone 12 mini i 12 Pro Max.

Wtorkowa konferencja Apple startuje o godzinie 19:00 polskiego czasu. Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować wszystkie wydarzenia. Podłącz się do nas na Facebooku lub Twitterze, żeby niczego nie przegapić.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: