PREMIERA: Oakywood wprowadza do swojej kolekcji drewniane etui do iPhone’a 12

Tomek Czech   16 października 2020

Już w dzień startu przedsprzedaży dwóch pierwszych modeli iPhone’a 12 Oakywood ogłosiło premierę nowej kolekcji drewnianych etui do wszystkich czterech wersji najnowszego flagowca z Cupertino.

berrolia

Oakywood – drewniane etui do iPhone’a 12, 12 mini, 12 Pro i 12 Pro Max

Etui Oakywood do iPhone’a 12 są dostępne w dwóch wersjach – klasycznej i z bumperem. Do wyboru mamy też dwa rodzaje drewna – orzech i wiśnia.

Obudowy Oakywood z najnowszej kolekcji do iPhone’a 12 są wykonane ręcznie z najwyższej jakości litego drewna – orzecha amerykańskiego lub wiśniowego. Jako że drewno to naturalny materiał, każde etui posiada nieco inne usłojenie i kolorystykę, co czyni każdy egzemplarz wyjątkowym.

Oakywood zapewnia, że jego drewniane case’y są idealnie dopasowane do każdego modelu iPhone’a. Są też lekkie i cienkie, ale jednocześnie wytrzymałe – drewniana obudowa została starannie zamocowana do solidnej obudowy poliwęglanowej, która zapewnia odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami. Mamy więc dość niezwykłe połączenie wytrzymałości i elegancji.

W przypadku etui typu bumper mamy dodatkową ochronę w postaci gumy.

iPhone’a z drewnianym etui Oakywood można bez najmniejszego problemu ładować bezprzewodowo na ładowarkach Qi (np. stacjach ładujących Oakywood).

Wszystkie etui Oakyoowd dla iPhone’a 12 znajdziesz tutaj. W ofercie Oakywood – polskiej firmy z Podhala – znajdują się oczywiście również etui do innych modeli iPhone’a.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: