Podwójna ładowarka MagSafe Duo Charger dla iPhone’a 12 i Apple Watcha może niedługo pojawić się w sprzedaży

Łukasz Bernaczyk   3 listopada 2020

Zaprezentowana podczas ostatniej konferencji Apple magnetyczna, bezprzewodowa ładowarka MagSafe Duo Charger może trafić do sprzedaży już niebawem. Urządzenie otrzymało właśnie certyfikat południowokoreańskiej Narodowej Agencji Badań Radiowych, a tego typu certyfikaty Apple ma w zwyczaju uzyskiwać na krótko przed premierą nowych urządzeń.

berrolia

MagSafe Duo Charger

Południowokoreańska agencja NRRA opublikowała dzisiaj dokument świadczący o przyznaniu certyfikatu zgodności dla urządzenia o nazwie “MagSafe Duo Charger”.

Chodzi rzecz jasna o nową, składaną, magnetyczną, bezprzewodową ładowarkę dla iPhone’a i Apple Watcha, którą firma z Cupertino pokazała podczas prezentacji nowych iPhone’ów 12 oraz zawartego w nich układu MagSafe, pozwalającego na magnetyczne przyczepianie akcesoriów (w tym ładowarek) do “plecków” iPhone’a.

Zwykle Apple ma w zwyczaju certyfikowanie swoich urządzeń w odpowiednich jednostkach różnych państw na krótko przed planowaną premierą tych urządzeń. Oznacza to, że wprowadzenie ładowarki Apple MagSafe Duo do sprzedaży odbędzie się niedługo, być może już za kilka dni, gdy ruszy przedsprzedaż iPhone’a 12 Max, 12 mini oraz głośnika HomePod mini.

Nie jest jeszcze znana cena podwójnej ładowarki. Pojedyncza ładowarka MagSafe Charger kosztuje 199 zł.

Produkty Apple w super cenach

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: