Przegląd wszystkich akcesoriów MagSafe dla iPhone’a

Łukasz Bernaczyk   9 listopada 2020

W piątek, wraz ze startem przedsprzedaży na iPhone’a 12 mini i 12 Pro Max, Apple rozbudowało swoją ofertę akcesoriów z magnetycznym złączem MagSafe dla tegorocznych iPhone’ów. W tym artykule znajdziecie przegląd wszystkich dodatków MagSafe, które obecnie znajdują się w oficjalnej sprzedaży Apple.

berrolia

Apple MagSafe

MagSafe to nic innego, jak nowy rodzaj magnetycznego złącza opracowanego przez Apple dla nowych modeli iPhone’a. Złącze to znajdziemy we wszystkich czterech modelach iPhone’a 12. W dużym skrócie – składa się ono z magnesów ułożonych w okrąg, wokół cewki ładowania indukcyjnego).

MagSafe umożliwiło Apple stworzenie zupełnie nowych akcesoriów, które również są wyposażone w taki układ magnesów pozwalających na magnetyczne przyczepianie przedmiotu do iPhone’a.

Akcesoria MagSafe w internetowym sklepie Apple

Zobaczmy zatem jakie akcesoria MagSafe ma nam do zaproponowania Apple w polskiej wersji swojego sklepu internetowego:

Ładowarka MagSafe Charger

Jedno z pierwszych akcesoriów MagSafe wprowadzonych do sprzedaży. Pamiętajcie, że do ładowania z pełną szybkością 15 W  (w przypadku iPhone’a 12 mini – 12 W) potrzebujemy nowego, 20-watowego zasilacza od Apple (99 zł) lub każdego innego zasilacza USB-C o specyfikacji co najmniej 9V/2.22A lub 9V/2.56A (w przypadku iPhone’a 12 mini – 9V/2.03A).

Cena: 199 zł 

Podwójna ładowarka MagSafe Duo Charger

Co prawda jest już w polskim sklepie internetowym Apple, lecz nie można jej jeszcze zamówić – oznaczona jest statusem dostępności “już wkrótce”. Pozwala na jednoczesne ładowanie iPhone’a i Apple Watcha.

Cena: 679 zł

Silikonowe etui z MagSafe

Dostępne dla wszystkich modeli iPhone’a 12 (iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max) w 8 kolorach: dojrzała śliwka, głęboki granat, kumkwat, cypryjska zieleń, różowy cytrus, biały, czarny, czerwony.

Cena: 249 zł

Skórzane etui z MagSafe

Dostępne dla wszystkich modeli iPhone’a 12 (iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max) w 5 kolorach: bałtycki błękit, kalifornijski mak, naturalny brąz, czarny, czerwony.

Co ciekawe, Apple na oficjalnych zdjęciach etui pokazuje nawet, jaki ślad na skórze może zostawiać ładowarka MagSafe.

Cena: 299 zł

Przezroczyste etui z MagSafe

Przezroczyste, silikonowe etui z widocznym układem magnesów MagSafe.Dostępne dla wszystkich modeli iPhone’a 12 (iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max).

Cena: 249 zł

Skórzany futerał z MagSafe

Obecną w sklepie Apple widnieje ze statusem dostępności “już wkrótce”. Dostępny będzie dla wszystkich modeli iPhone’a 12 (iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max) w 4 kolorach: bałtycki błękit, różowy cytrus, naturalny brąz, czerwony.

Cena: 629 zł

Skórzany portfel z MagSafe

Ekranowany portfel na karty płatnicze i dokumenty. Dostępny dla wszystkich modeli iPhone’a 12 (iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max) w 4 kolorach: bałtycki błękit, kalifornijski mak, naturalny brąz, czarny.

Cena: 299 zł

Magnetyczny uchwyt samochodowy Belkin PRO

Z pewnością bardzo wygodny w użytkowaniu uchwyt samochodowy, jednak należy pamiętać, że to tylko uchwyt – nie posiada funkcji ładowania iPhone’a.

Cena: 179,95 zł

Etui OtterBox z MagSafe

Etui wyprodukowane przez firmę OtterBox, dostępne w dwóch różnych seriach:

  • Aneu Series – gładkie, w kolorach piaskowym, różowym, czarnym i niebieskim;
  • Figura Series – wielobarwne, w kolorach malina, zielonomodry, żółty i fuksja.

Cena: 219,95 zł

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: