Tak ma wyglądać czarny iPhone 13 Pro Max (wideo)

Tomek Czech   4 maja 2021

Na popularnym kanale Unbox Therapy pojawiło się właśnie wideo pokazujące najnowszą atrapę iPhone’a 13 Pro Max. Jest ona świetnie wykonana w oparciu o wiarygodne przecieki, więc to dobra okazja, aby zobaczyć, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał nowy flagowiec z Cupertino.

berrolia

iPhone 13 Pro Max

Informacje, na podstawie których tworzone są takie atrapy zazwyczaj pochodzą od producentów akcesoriów, którzy z kolei pozyskują je nieoficjalnie z chińskich fabryk, w których składane są iPhone’y. Najczęściej te informacje okazują się być prawdziwe.

Wideo Unbox Therapy to dobra okazja, żeby przyjrzeć się zmianom, które zajdą w „trzynastce”, w porównaniu z poprzednim modelem – mowa tu m.in. o mniejszym notchu, nieco przeprojektowanej tylnej kamerze (większa „wysepka” kamery, większe obiektywy) i nowym kolorze – matowej czerni.

Więcej informacji o tym, jak dokładnie ma wyglądać iPhone 13 znajdziesz tutaj.

Premiera iPhone’a 13 spodziewana jest we wrześniu.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: