Apple Watch z notchem? Proszę bardzo! (koncept)

Łukasz Bernaczyk   5 listopada 2021

Notch, słynne wcięcie w ekranie iPhone’a, stało się jednym z symboli rozpoznawalnych Apple. Niedawno notch trafił do nowych MacBooków Pro, w przyszłym roku ma trafić do przeprojektowanego MacBooka Air. A co, jeśli niedługo trafi do Apple Watcha? Wtedy będzie wyglądać mniej więcej tak, jak na poniższym koncepcie.

berrolia

Apple Watch z notchem

Redaktor 9to5mac, Parker Ortolani, postanowił sprawdzić, jak wyglądałby zegarek Apple, gdyby i do niego w przyszłości trafił notch.

Co ciekawe, takiego rozwoju wypadków nie możemy całkowicie wykluczyć. Jeżeli notch kiedykolwiek trafi do Apple Watcha, to stanie się tak oczywiście ze względu na umieszczenie kamery w zegarku, która z pewnością udostępniłaby kilka nowych możliwości, jak na przykład telekonferencje i wideorozmowy bezpośrednio z Apple Watcha lub możliwość wykonywania zdjęć selfie.

Osobiście mam nadzieję, że tak się nigdy nie stanie i Apple nie zdecyduje się na taki krok, który – mimo że notch byłby znacznie mniejszy niż w innych urządzeniach – w mojej opinii mocno oszpeciłby Apple Watcha.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: