Apple udostępniło iOS 16.0.1

Tomek Czech   15 września 2022

Apple udostępniło pierwszą aktualizację iOS 16 – dosłownie przed chwilą pojawiło się uaktualnienie iOS 16.0.1. Jest ono przeznaczone wyłącznie dla czterech najnowszych modeli – iPhone’a 14, 14 Plus, 14 Pro i 14 Pro Max.

berrolia

iOS 16.0.1 dla iPhone’ów 14

Wczoraj pojawiła się informacja, że wszystkie cztery modele iPhone’a 14 trafią jutro do sklepów z nieco starszą wersją iOS 16.0 od tej, którą Apple udostępniło wszystkim użytkownikom w poniedziałek (build 20A362), w związku z czym Apple będzie musiało udostępnić dla nich specjalną aktualizację systemu.

I rzeczywiście – w nocy pojawiło się uaktualnienie 16.0.1 przeznaczone wyłącznie dla iPhone’ów 14. Podczas pierwszego uruchamiania tych modeli zostanie wyświetlona informacja o dostępnej aktualizacji 16.0.1 (build 20A371).

Zamów iPhone’a 14 Pro w przedsprzedaży z dostawą już 16.09!

Jakie zmiany przynosi iOS 16.0.1? Poniżej oficjalna informacja od Apple.

Ta aktualizacja jest zalecana dla wszystkich użytkowników i zawiera ważne poprawki dla Twojego iPhone’a, w tym:

– rozwiązuje problem z aktywacją i migracją podczas konfiguracji iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro;
– rozwiązuje problem ze zdjęciami, które mogą wydawać się delikatnie rozmyte podczas powiększania w orientacji poziomej na iPhonie 14 Pro Max;
– rozwiązuje problem z aplikacjami do logowania jednokrotnego dla przedsiębiorstw, które mogą nie zostać uwierzytelnione.

Więcej nowości w iOS 16:

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: